Skaņas sistēmu noma

Piedāvājam iznomāt skaņas sistēmu Jūsu pasākumam.

Sazināties ar mums varat zvanot, rakstot e-pastu vai aizpildot kontaktu formu Kontaktu sadaļā. Atbildēsim Jums pēc iespējas ātrāk!

ZND Disturber

Būs piemērotāka mazākām telpām, var izmantot arī ārpus telpām. Mūziku iespējams atskaņot dažādos veidos: no mobilām ierīcēm ar Bluetooth savienojumu, izmantojot USB zibatmiņu, pieslēdzot pie datora, pieejams pilns FM diapazona pārklājums. Skaņas sistēmai var pieslēgt mikrofonu un ģitāru. Komplektā pieejama tālvadības pults ērtākai ierīces vadībai, kā arī bezvadu mikrofons. Ekvalaizers ar 7 iestatījumu režīmiem. Ērti un viegli pārvietojama.

Nomas cena: 15,-€ par vienu gab.; 20,-€ par komplektu (2 gab.)

ZND Dominator

Būs piemērota lielākām telpām, var izmantot arī ārpus telpām. Mūziku iespējams atskaņot dažādos veidos: no mobilām ierīcēm ar Bluetooth savienojumu, izmantojot USB zibatmiņu vai SD atmiņas karti, pieslēdzot pie datora, pieejams pilns FM diapazona pārklājums. Skaņas sistēmai var pieslēgt mikrofonu un ģitāru. Komplektā pieejama tālvadības pults ērtākai ierīces vadībai, kā arī 2 bezvadu mikrofoni. Ekvalaizers ar 6 iestatījumu režīmiem. Ērti pārvietojama.

Nomas cena: 30,-€.


 .